Auto Train Brain ile

Bilişsel Becerilerinizi Kolayca Geliştirin.

  • Stres kaynaklı, bilişsel bozukluklarınızı en aza indirin.


  • Dikkat dağınıklığına son verin ve odaklanmanın gücünü keşfedin.


  • Öğrenme sürecinizi daha verimli ve hızlı bir hale getirin.


  • Zihinsel sağlığınızı koruyarak stres, kaygı bozukluğu ve depresyondan uzak durun.


  • Sınavlarda üstün performans göstermek için zekanızı maksimize edin.


  • Disleksi, Disgrafi, Diskalkuli, Dispraksi, Dikkat eksiği, Hiperaktivite Bozukluğu, Atipik Otizm, Epilepsi, MR ve Alzheimer sorunları için birebir.


Sizi Arayalım

Beyninizin potansiyelini ortaya çıkarın! Hemen formu doldurarak uzman ekibimizden daha fazla bilgi alın.
Yan Etkisiz | Kolay Kullanımlı | Her Yerde Kullanılabilir
App-Store-hemen-indir-button-logo-icon-transparan-PNG-gorseli_3
Google-Play-hemen-indir-button-logo-icon-transparan-PNG-gorseli_3
Aslında üstün zekalıymışım ama okuma yazma problemlerim var. AutoTrainBrain'i 20 seans kullandım. Kendimi daha sakin hissediyorum. Kullanmaya devam etmek istiyorum.

Eylem K.

10 yaşında ilk öğretim 4. sınıf öğrencisi

Dikkat eksikliği ve öğrenme problemleriyle bir umut olarak başvurduğum ve beni tıp fakültesininin sonuna gelmemde yardımcı olan mucize algoritma ATB ye ve üreticilerine çok teşekkür ediyorum. Binlerce seanslık neurofeedback tecrübemden sonra şunu söyleyebilirim ki neurofeedbak seanslarına ek olarak iyileştirici bir beslenme düzeni takip etmek ve bunu yaşam tarzı haline getirmek kognitif gelişimi çok hızlandıracak ve istenilen noktaya gelmeyi kolaylaştıracaktır.

Tıp Fakültesi Öğrencisi

Auto Train Brain'i 500'den fazla kez kullandık. Oğlumuzun özgüveni, iletişim ve sosyalleşme becerileri gelişmişti. Büyük bir başarı. Teşekkürler Auto Train Brain.

Ben de yetişkin bir disleksi hastasıyım ve Auto Train Brain ile çalışmaya başladığımdan beri okuma ve yazma becerilerimde büyük bir ilerleme kaydettim. Artık okuma yapmak benim için daha az zorlu bir süreç haline geldi.

Auto Train Brain'in dikkat eksikliği ve hiperaktivite sorunu olan çocuğuma nasıl yardımcı olduğunu görmek inanılmazdı. Onun konsantrasyonu arttı ve öğrenme süreci daha verimli hale geldi